Novinky a rady

podniková prodejna
Štítky:
 • Zdravá strava
 • Novinky

Podniková prodejna

V únoru jsme otevřeli naši Racio prodejnu! Najdete v ní kompletní sortiment Racio produktů a také kilová balení nedokonale máčených chlebíčků – na chuti jim to neubírá a jsou za skvělou cenu! Navíc budeme nabízet i ochutnávku některých z novějších výrobků – nyní to jsou Minirolky čočka. Na vaši návštěvu se budeme těšit od pondělí do pátku mezi 14-17 hodinou. Najdete nás v areálu naší firmy, na adrese Národních hrdinů 3146, Břeclav. Prodejna se nachází v přední části budovy, směrem k veřejnému parkovišti - stejně jako například prodejna Vinařských potřeb, ale na rohu blízko řeky, u průjezdu.

Číst více
Mini Rolky - čočka
Štítky:
 • Zdravá strava
 • Novinky

Luštěniny jako tajný zdroj krásy

Pod pojmem luštěniny si mnozí představí hrachovou kaši nebo bílé fazole, které museli jíst se zapřením ve školní jídelně. Luštěnin však existuje velké množství druhů. Kromě klasické čočky, hrachu a fazolí do našich jídelníčků čím dál častěji proniká například také cizrna nebo mungo.

Číst více
ovoce a zelenina
Štítky:
 • Zdravá strava

5 tipů, jak jíst dostatek ovoce a zeleniny i v zimě

V zimním období je obzvlášť potřeba dodávat tělu dostatek vitamínů z ovoce a zeleniny. Paradoxně ale na tyto plody míváme menší chuť a sníst dostatečné množství tak může být docela oříšek. Poradíme vám, jak si vše zjednodušit.

Číst více
8
Štítky:
 • Zdravá strava
 • Výživa dětí

10 tipů na snadné svačinky s Racio

Tipů na rychlé a jednoduché svačinky není nikdy dost. Máme pro vás hned 10 nápadů, na čem si s našimi chlebíčky můžete pochutnat. Jisté je, že výrobky Racio jsou přímo stvořeny být součástí zdravého životního stylu. Je to díky kvalitním ingrediencím a jednoduchému složení. To, že mají dlouhou trvanlivost a nejsou náročné na skladování je už jen třešnička na dortu. Tak až vám zase dojde inspirace, zkuste některou z těchto 10 jednoduchých svačinek!

Číst více
Mini rolky cizrna & hrášek
Štítky:
 • Novinky

Představujeme nové Mini rolky cizrna & hrášek

Mezi oblíbené Racio Mini rolky přibyl nový druh – tentokrát jsme vsadili na skvělou kombinaci cizrny a hrášku a věříme, že si je zamilujete na první ochutnání.

Číst více
potraviny
Štítky:
 • Zdravá strava

Potraviny, které vám zlepší náladu

Chybějící sluneční paprsky, chladné počasí - zima nebývá zrovna nejveselejším obdobím roku. Věděli jste ale, že pokud do jídelníčku zařadíte ty správné potraviny, můžete dobrou náladu podpořit? Poradíme vám, jak na to. Než se pustíme do konkrétních potravin, které vaší náladě pomohou, pojďme se podívat na několik základních tipů.

Číst více
10 tipů
Štítky:
 • Zdravá strava

10 tipů na snadné a rychlé slavnostní pohoštění

Prosinec s sebou přináší sváteční atmosféru, mnoho pohodových setkání a pravděpodobně také pár neočekávaných návštěv. Tak jako tak se vám určitě bude hodit několik tipů na snadné dobroty, které vykouzlíte z Racio výrobků (protože ty můžete mít v šuplíku dlouhodobě a budou stále skvělé).

Číst více
foto Karolína Ryvolová
Štítky:
 • Body shaming

Body shaming je fenomén této doby, především v on-line prostředí je tato šikana bohužel běžná

Když jsem před 10 lety začal dělat přednášky po školách a jedním z témat byla šikana, vůbec by mě nenapadlo, jak rozšířený je to problém, především pak mezi mladšími lidmi. Když se děti svěřovaly s tím, jakou šikanu musí každodenně snášet, všiml jsem si, že nejčastěji je to kvůli vzhledu.

Číst více