Novinky a rady

Nový Věk rýžové s tmavou kakaovou polevou

Nový Věk rýžové s tmavou kakaovou polevou 60 g

Doplnili jsme řadu chlebíčků Nový věk a k jogurtové a mléčnokakaové polevě jsme přidali tmavou kakaovou polevu.

Číst více
chlebíčky s ankoyany
Štítky:
  • Novinky

Ochutnejte nové chlebíčky s antokyany

Upravené složení a ještě lepší chuť - to jsou nové pšeničné celozrnné chlebíčky!
Ve složení totiž nově najdete i barevnou pšenici s vysokým obsahem antokyanů. A co že to vlastně je?

Číst více
1

Celozrnné chlebíčky nyní najdete v novém balení

Naše oblíbené celozrnné chlebíčky teď najdete v novém kabátku. Vybrat si můžete ze tří druhů, které v obchodech postupně nahrazují původní balení.

Číst více
grilování
Štítky:
  • Zdravá strava

11 nejčastějších chyb při grilování

Alespoň jedno grilování si v létě užije téměř každý. Téměř každý se ale také dopustí alespoň jedné grilovací chyby. Pojďte se s námi podívat na to, jaké chyby se dělají nejčastěji a hlavně - jak jim předejít.

Číst více
tuňáková
Štítky:
  • Zdravá strava

10 pomazánek, které si zamilujete

Pomazánky jsou ideální na svačinky i rychlé večeře. Výživné, rychlé a chutné. A nikdy vás nebudou nudit. Můžete si je připravit na sto způsobů, ale my vám dnes naservírujeme alespoň 10 ověřených (rozumějte poctivě ochutnaných) receptů.

Číst více
Rajče bazalka
Štítky:
  • Novinky

Představujeme nové Raciolky rajče a bazalka

Máme velkou radost, že vám můžeme odhladit další novinku! Stávající řadu jogurtových, sýrových a mléčnokakaových Raciolek jsme totiž rozšířili o Raciolky s rajčaty a bazalkou.
Pokud znáte naše kolečka Freestyle, možná už trochu tušíte, jak budou chutnat.

Číst více
microgreens
Štítky:
  • Zdravá strava

Objevte microgreens - pěstování zvládne každý

Svou malou zahrádku teď může mít doma opravdu každý - je to díky microgreens, neboli mikrobylinkám, které nejsou náročné na prostor ani péči a přitom mají spoustu benefitů.
Existuje mnoho různých druhů, mezi nejoblíbenější patří například řeřicha, rukola nebo ředkvičky. Od vyklíčení se sklízí zhruba za 2 týdny, ve fázi, kdy se objeví první lístečky. V této podobě mají mikrobylinky něco mezi 2,5-5 cm a mají opravdu intenzivní chuť, která je srovnatelná s větší zeleninou. Kromě toho obsahují mnoho vitamínů a dalších živin a právem jsou považovány za superfood.

Číst více
podniková prodejna
Štítky:
  • Zdravá strava
  • Novinky

Podniková prodejna

V únoru jsme otevřeli naši Racio prodejnu! Najdete v ní kompletní sortiment Racio produktů a také kilová balení nedokonale máčených chlebíčků – na chuti jim to neubírá a jsou za skvělou cenu! Navíc budeme nabízet i ochutnávku některých z novějších výrobků – nyní to jsou Minirolky čočka. Na vaši návštěvu se budeme těšit od pondělí do pátku mezi 14-17 hodinou. Najdete nás v areálu naší firmy, na adrese Národních hrdinů 3146, Břeclav. Prodejna se nachází v přední části budovy, směrem k veřejnému parkovišti - stejně jako například prodejna Vinařských potřeb, ale na rohu blízko řeky, u průjezdu.

Číst více