Novinky a rady

photo-1543353071-873f17a7a088

Máme nový web

Nový rok jsme oslavili přípravou svěžího webu RACIO. Jak se vám líbí? Přečtěte si, co všechno jsme pro vás přichystali a jaké novinky u nás najdete.

Číst více
adult-cactus-camera-297755
Štítky:
  • Zdravá strava
  • Výživa dětí

Plánujete rodinný výlet? Na co nezapomenout

Léto je časem prázdninových dobrodružství, objevování a odpočinku. Jak si to vše užít s celou rodinou bez starostí?

Číst více
Zahřátí před sportem
Štítky:
  • Cvičení a sport

Správné postupy při sportování, zahřátí a protažení před sportováním

Základní pravidla zahřátí před samotným cvičením, které je důležité zejména jako prevence zranění při dalším cvičení.

Číst více
Posilování venku RACIO
Štítky:
  • Cvičení a sport

Venkovní posilování - 2. díl

Dolní polovina těla

Číst více
Fair trade RACIO
Štítky:
  • Novinky

Co znamená Fairtrade?

Fairtrade je certifikace zboží, která poskytuje pěstitelům a pracovníkům ze zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky možnost uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Výrobci v rámci systému Fairtrade dostávají za svou práci výkupní cenu, která odpovídá nákladům na pěstování či výrobu a zároveň umožňuje důstojné živobytí. Fairtrade znamená spravedlivější obchodní podmínky, dodržování lidských a pracovních práv a šetrnost k životnímu prostředí.

Číst více
Štíhlá linie s Racio
Štítky:
  • Zdravá strava

Na štíhlou siluetu s plným talířem

Zní to jako pohádka: po každém jídle budete sytí, a přesto půjdou nenáviděná kila dolů. Žádný div, že se volumetrika stala hitem všech, kdo bojují s nadváhou a představa odříkání si jídla je pro ně hotovou noční můrou. Kouzlo tohoto dietního plánu tkví v jeho logičnosti a jednoduchosti.

Číst více
Posilování venku Racio
Štítky:
  • Cvičení a sport

Venkovní posilování

V minulém díle jsme pomocí jednoduchých cviků posilovali celé tělo a dnes se zaměříme speciálně na jeho horní polovinu a ukážeme si i složitější cvičení, jehož výchozí pozice a nácviky jsme si představili minulý pátek. Nezapomeňte, že před každým cvičením je důležité zahřátí všech svalů a kloubů tak, aby byly připravené na složitější cviky.

Číst více
Racio produkty
Štítky:
  • Novinky

Pufované BIO chlebíčky do celého světa

RACIO je největším exportérem BIO potravin z České republiky. Informace vyplývá z aktuálně zveřejněné Zprávy o trhu s biopotravinami v ČR pro rok 2013 Ústavu zemědělské ekonomiky a informací. „Obliba výrobků s označením BIO stále stoupá jak u českých spotřebitelů, tak po celém světě. Naše výroba produktů v této kvalitě v loňském roce přesáhla již 51 %," uvádí Radoslav Marek, obchodní ředitel společnosti RACIO, který upozorňuje, že většina produktů v BIO kvalitě jde právě na export.

Číst více