Pufované chlebíčky – RACIO

Nejčerstvější recept z naší kuchařky

recept

Svěží salát s bazalkou a vejcem

Hledáte nápad na rychlou a zdravou večeři? Nebo v letním vedru nemáte chuť na nic vařeného? Skvělou volbou je svěží salát s bazalkou, vejcem a čerstvou zeleninou. Na první pohled velmi jednoduchý recept vás zasytí a dodá vám spoustu vitamínů. Co k němu budete potřebovat?

Na tohle mám chuť

Staňte se členy RACIO klubu

Lorem ipsum - toto bude prázdný perex

1
Jednoduchá registrace nebo přihlášení
2
Sbírejte body
3
Vyměňte je za skvělé dárky
4
Mějte přehled o RACIO novinkách
1
Jednoduchá registrace nebo přihlášení

Máte rádi produkty RACIO?

Zaregistrujte se do RACIO klubu a získejte odměnu za své nákupy. Registrace vám zabere jen 2 minuty a umožní vám získat skvělé dárky a řadu dalších výhod!

2
Sbírejte body

Vystřihujte čárové kódy

Stačí kupovat výrobky značky RACIO a z jejich obalů vystřihovat EAN (čárové) kódy. 1 kód = 1 bod.

Lepit je můžete třeba do archu, který si stáhněte v sekci Pravidla RACIO klubu.

3
Vyměňte je za skvělé dárky

Nasbírali jste dostatek čárových kódů?

Vyberte si ze seznamu dárků a objednejte si je buď online, nebo nám objednávkový formulář pošlete poštou.

4
Mějte přehled o RACIO novinkách

Vše se dovíte jako první

Jako člen věrnostního RACIO klubu dostanete vždy aktuální informace o tom, co připravujeme.

Produkty RACIO

RACIO je jednou z nejznámějších českých značek zdravé výživy. Vyrábíme lehké a chutné svačinky pro celou rodinu. Nabízíme víc než 50 produktů, a tak si každý vybere, co mu nejvíce chutná. Většina našich výrobků je navíc vyrobená z rýže, takže jsou vhodné i pro lidi s bezlepkovou dietou.

ico_produkty_racio_balloon

lehké

ico_produkty_racio_family

Pro celou rodinu

ico_produkty_racio_glutenfree

Bez lepku

Novinky a rady

Kuřátková

Jaké jsou nejčastější mýty ve výživě?

Pokud chcete žít zdravěji, brzy zjistíte, že není vůbec jednoduché najít relevantní informace. Dočtete se toho totiž všude spoustu. Ale někdy jsou tvrzení dávno vyvrácená, nebo dokonce protichůdná.

My vás v tom ale nenecháme. Dnes se totiž podíváme na ty nejčastější mýty a řekneme si, jak to ve skutečnosti je. Na pomoc jsme si přizvali nutriční specialistku Petru Kuřátkovou, kterou můžete znát jako @nutrimamma.cz.

Číst více
imunita

Jak v zimě posilovat imunitu?

S chladným počasím bohužel přichází i rýmičky a virózy. Víc než kdy dřív je proto potřeba věnovat pozornost své imunitě a cíleně se ji snažit podpořit. Dobrá zpráva je, že to nemusí být až tak složité. Poradíme vám, jak na to.

Číst více
Mini rolky mix

3 tipy na rychlé svačinky s Mini rolkami Racio

Svačinka plná bílkovin, navíc hotová, než řeknete “Racio”? Bez problémů. Kouzlo je v základu, totiž v našich mini rolkách. Že je ještě neznáte? Mini rolky jsou křehké kulaté chlebíčky, které mají jemnou chuť. Díky tomu je můžete jíst samotné, ale i s pomazánkou či dipem.

V naší nabídce najdete hned dva druhy. Schválně, které si oblíbíte víc. Mini rolky v hnědém balení jsou čočkové. Celé balení má 44 g a najdete v nich 12 g bílkovin. V zeleném obalu na vás čekají mini rolky s hráškem a cizrnou. A v nich 8,2 g bílkovin.

Číst více
woman-600225_1280

Jak se v zimě prohřát? Známe nejvhodnější potraviny

Také máte v zimě často chuť dát si něco dobrého, co vás zároveň zahřeje? Vytipovali jsme pro vás několik potravin, které vás nejen prohřejí, ale zároveň tělu dodají důležité vitamíny a minerály.

Číst více