Finn Crisp: ochutnejte tradiční křehké plátky z Finska

Když Finn Crisp poprvé rozbalíte, zaujme vás, jak jsou tenké a křehké. Za tímto pečivem toho ale je mnohem víc. A protože máme velkou radost, že tyto křehké plátky můžeme nově distribuovat na český trh, chtěli bychom vám je trochu lépe představit.

Tradice již od roku 1952

 Finn Crisp byly poprvé uvedeny na trh v roce 1952, během Helsinských olympijských her. Přízeň si získaly velmi rychle, zejména díky svému jednoduchému složení a dlouhé trvanlivosti. Původní receptura s obsahem kvásku zůstala dodnes nezměněna a je základem jemně nakyslé chuti těchto plátků.

 Tradiční výroba a jedinečná chuť

 Finn Crisp se vyrábí z celozrnného žita, které prochází přirozeným procesem kvašení. Tento proces zlepšuje nejen chuť, ale také nutriční hodnotu plátků. Díky obsahu kvásku a vlákniny jsou Finn Crisp prospěšné pro trávení a mají nízký glykemický index, což z nich dělá ideální součástí vyváženého jídelníčku.

 Proč si Finn Crisp zamilujete? 

  • Křehké plátky jsou trvanlivé, a tak je můžete mít vždy po ruce.
  • Obsahují celozrnné žito bohaté na vlákninu, mají nízký obsah tuků a jednoduchých sacharidů.
  • Díky obsahu kvásku a vlákniny zlepšují trávení.
     

 

 

Jak si Finn Crisp vychutnat? 

 Možností je nespočet a jistě si i vy velmi rychle najdete své oblíbené kombinace. Zde je několik tipů na chutné a zdravé svačinky. 

 Severská inspirace - vyzkoušejte Finn Crisp s lososovým tatarákem a koprem. Tato kombinace přináší chuť severských moří přímo na váš stůl.

 Středomořské kouzlo - na plátky Finn Crisp natřete hummus, přidejte čerstvé okurky a cherry rajčata. Tato kombinace vás osvěží a dodá energii.

 Sladká svačinka - potřete Finn Crisp tvarohem smíchaným s medem a posypte čerstvým ovocem jako jsou maliny nebo borůvky. Ideální pro sladkou pauzu během dne.

 Exotické chutě - namažte Finn Crisp avokádovým krémem s limetkou a koriandrem. 

 

Pro koho je Finn Crisp ideální?

 Pro každého, komu se hodí trvanlivá alternativa k pečivu, které je vždy po ruce. 

 Už se těšíte, až si na křehkých plátkách poprvé pochutnáte? Zakoupit je můžete už teď na našem e-shopu https://www.racio.cz/cs/produkty/finn-crisp  a prodejnách Billa a Tesco.