Výhodou také je, že mají jablka jen nízký počet kalorií, a tak jsou zdravou a rychlou svačinkou.

Co když ale chcete tentokrát něco originálnějšího, než obyčejné jablíčko? Máme pro vás 3 rychlé tipy, jak jablíčka zkombinovat s našimi rýžovými chlebíčky.

Obložené rýžové chlebíčky

Extrémně jednoduchá svačinka - na plátek rýžových chlebíčků dejte plátek sýra a na něj tenký plátek jablka. Pokapejte trochou medu, posypte skořicí a nechte na chvilku zapéct.

Skořicová dobrota

Až budete mít chuť na svačinku, která vás prohřeje, vzpomeňte si na tuto dobrotu. Stačí jen pokrájet jablka na kostičky, osmažit je na másle, přidat med či cukr, tymián a skořici a pak už jen směs rozprostřít na oblíbené Racio chlebíčky.

Tento recept najdete také jako video na našem Instagramu - https://www.instagram.com/p/Css346franr/

Jablka s ořechy 

Vlašské ořechy si s jablky skvěle rozumí. Když je pokrájíte na malinké kousky a smícháte se sušenými brusinkami a kořením dle chuti, máte za chvilku hotovo. Díky obsahu tuků v oříškách navíc zůstanete déle sytí.

Jablečný salát

Zkombinujte čerstvě nakrájená jablka s listovou zeleninou, ořechy a nivou. Na zálivku smíchejte olivový olej, citronovou šťávu a trochu medu. K dokonalosti už chybí jen rýžové chlebíčky na přikusování.

Věříme, že si z našich jablečných receptů vyberete a kdo ví – možná že se jeden z receptů brzy stane vaším oblíbeným. Inspirace totiž není nikdy dost 🙂