Racio v březnu oslavilo 30. výročí od svého založení. Už od roku 1990 vám děláme společnost na dovolených, výletech, při přestávkách i doma. V naší nabídce najdete více než 50 výrobků, které vám jsou kdykoli po ruce.
Moc si vážíme vaší přízně a tak jsme přemýšleli, čím vám udělat radost. Vymysleli jsme proto limitovanou edici 3 netypických výrobků. Hned vám je představíme!

Cornies s cibulkou

Kukuřičné chlebíčky Cornies pro vás vyrábíme s lněným semínkem, mořskou solí a medvědím česnekem. V rámci limitované edice jsme pro vás připravili také Cornies s cibulkou. Chutnají skvěle samotné, můžete je přikusovat k salátu i k polévce, ale snad ještě lepší jsou obložené. Fantazii se meze nekladou, takže si je můžete vychutnat s avokádem a solí, s pomazánkou nebo třeba s vajíčkem a rukolou.

Polomáčené rýžové chlebíčky s čokoládou a slaným karamelem

Kdo by nemiloval slaný karamel? Pokud jste ho ještě neochutnali, určitě si ho nenechte ujít. Při prvním zakousnutí uctíte lahodnou sladkou chuť čokolády a karamelu, která postupně přejde do jemně slaného zakončení. Kombinace je to velmi zajímavá a netypická, a věříme, že si ji zamilujete.

Polomáčené rýžové chlebíčky vám budou krýt záda, kdykoli vás bude honit mlsná. Jsou perfektní svačinkou a neměly by chybět v žádné kabelce, ani v kancelářském šuplíku.

Freestyle s příchutí popcornu

K filmům popcorn patří a pokud jste místo kina doma, bude se vám líbit náš třetí výrobek. Kolečka Freestyle jsme pro vás vyrobili právě s chutí jemného máslového popcornu se solí. Pro všechny mlsné večery i rychlé svačinky.

Kde sehnat výrobky z limitované kolekce?

Všechny tyto dobroty už míří na pulty obchodů, kde budou k dostání až do vyprodání zásob. Od začátku dubna na vás budou čekat v hypermarketech Albert, od 23. dubna pak také v prodejnách Billa a Globus.
Určitě nám dejte vědět, jaký výrobek z limitované edice vám chutnal nejvíce. Budeme se těšit.

Tak na dalších 30 let spolu!
Vaše Racio