Mini rolky jsou perfektní jako praktická svačinka, kterou můžete mít kdykoli po ruce. Díky kompaktnímu balení se vejdou do batůžku i kabelky. Navíc nejsou náročné na skladování a mají dlouhou trvanlivost. A tak je můžete mít klidně připravené doma a sáhnout po nich kdykoli vás přepadne hlad nebo chuť.

S čím si na nich pochutnáte, už je úplně na vás. Chutnají skvěle samotné, ale rozumí si se sladkým i se slaným. Můžete si je obložit, namazat pomazánkou nebo je přikusovat k salátu či k polévce.

Zdravá svačinka

V jednoduchosti je krása a u jídla to platí dvojnásob. Proto mají všechny naše výrobky jednoduché složení, abyste i bez zbytečného přemýšlení a zdlouhavého luštění ingrediencí měli jistotu, že si dopřáváte něco dobrého. Každý výrobek je stvořen pro to, aby přispíval k harmonickému životnímu stylu. A stejně je tomu u našich Mini rolek. Ve složení najdete jen 4 ingredience - cizrnovou mouku, rýžovou mouku, zelený hrášek a mořskou sůl.

Mini rolky s hráškem a cizrnou můžete už teď sehnat v prodejnách Albert a Kaufland i na našem e-shopu. A pokud byste chtěli ochutnat i jiné druhy, stále zůstávají v nabídce Mini rolky čočkové.