Jednohubka pro každou příležitost

Mini rolky jsou perfektní jako jednohubky - ať už k televizi, nebo klidně i na rodinné oslavy. Stačí je ozdobit kouskem sýra, kvalitní šunky nebo domácí pomazánkou a máte připravenou chutnou pochoutku s vysokým obsahem bílkovin.

Se salátem - nečekaně dobrá kombinace

Saláty nemusí být jen nudnou zeleninovou přílohou. Přidejte do nich nahrubo nalámané Mini rolky. Krásně křupou a navíc díky nim zůstanete déle sytí.

Krutony vždy po ruce

Když rozlámente Mini rolky na malé kousky, vyzkouzlíte z nich krutony - ty pak můžete přidat do polévek i salátů. 

Náhrada přílohy

Hledáte alternativu k tradičním přílohám? Mini rolky mohou sloužit jako náhrada brambor, rýže či těstovin. Jejich chuť a textura skvěle doplní masové a zeleninové pokrmy, a navíc máte hotovo vlastně hned - rozbalíte, podáváte.

Mini sendvič

Sendviče nemusí být vždy obrovské. S Mini rolkami můžete vytvořit malé sendviče, které jsou ideální jako snack na cesty nebo jako součást dětského oběda. Možnosti náplní jsou nekonečné – od klasických kombinací jako je šunka a sýr, po kreativnější varianty s avokádem a rukolou.

Mini rolky seženete ve dvou variantách - čočkové a hráškové s cizrnou. Mají praktické balení a chutnají zkrátka skvěle. Experimentujte, kombinujte a nebojte se objevovat nové chutě s Mini rolkami – křupavými chlebíčky, které jsou vždy po ruce.