HOMEPÁGE
HOMEPÁGE

Hlavní strana

Na naší nové hlavní stránce najdete základní informace o firmě RACIO, chutný recept i nejnovější články. Jednoduché menu v horní liště vám pomůže rychle najít vše, co hledáte.

2
2

Produkty

Stránka věnovaná produktům RACIO obsahuje přehledný rozcestník, díky kterému můžete rychle najít své oblíbené výrobky v různých příchutích. Kliknutím na piktogramy si jednoduše vyfiltrujete produkty bez lepku, nebo třeba ty s vysokým obsahem vlákniny.

3
3

Recepty

Jednoduchých, zdravých a chutných receptů není nikdy dost. A my jich pro vás máme celou hromadu. Který z nich vyzkoušíte jako první?

Noviny
Noviny

Novinky a rady

V sekci Novinky a rady se dovíte, jak naplánovat letní výlet bez starostí i které cviky jsou nejlepší pro posilování dolní poloviny těla

Jak se vyrábí RACIO
Jak se vyrábí RACIO

O nás

Poznejte nás blíž! V sekci O nás se dovíte víc o vzniku našich produktů i samotné firmy. Ti z vás, kteří se s námi chtějí spojit, tady najdou i sekci kontakty. 

Klub
Klub

Změny v RACIO klubu

Důležitou novinkou jsou změny ve věrnostním RACIO klubu. Nově se do něj můžete registrovat online prostřednictvím jednoduchého formuláře. 

POZOR!
Kvůli novému systému si všichni členové RACIO klubu musí vytvořit nové heslo k účtu. Pošleme vám e-mail s odkazem, kde své heslo změníte.

Pokud už jste v RACIO klubu registrovaní, ale při registraci jste neuvedli svůj e-mail, je možné, že váš účet kvůli novému systému nebude funkční. V případě jakýchkoli problémů nás prosím kontaktujte na info@racio.cz