Novinky a rady

logo Klasa
Štítky:
  • Zdravá strava

Ocenění KLASA - co o něm potřebujete vědět

Kdo by neznal tradiční logo KLASA. Podle průzkumů je značka kvality KLASA v podvědomí více než 80 procent zákazníků, třetina z nich ji pro výjimečnou kvalitu oceněných produktů přímo vyhledává. Věděli jste ale, že toto ocenění je uděleno jen těm nejkvalitnějším potravinářským a zemědělským výrobkům?

Číst více
Vím co jím
Štítky:
  • Zdravá strava

Co znamená označení "Vím, co jím"?

Možná jste si všimli, že na přední straně vybraných produktů Racio najdete logo Vím, co jím. To označuje potraviny, které svým složením splňují přísně definovaná nutriční kritéria a přispívají tak ke zdravému životnímu stylu. Díky jednoduchému označení se spotřebitelé lépe orientují v nabídce a mohou se snadněji rozhodnout pro nutričně vyváženou potravinu bez dlouhého studování.

Číst více
Šťastný život bez lepku
Štítky:
  • Zdravá strava
  • Výživa dětí
  • Novinky

Publikace Šťastný život bez lepku

Odborná publikace, kterou vydalo Sdružení celiaků ČR, obsahuje unikátní sbírku příběhů, které popisují nesnadnou a mnohdy zdlouhavou cestu k určení správné diagnózy celiakie. V ČR žije více jak 30 000 celiaků a zhruba dvě třetiny tvoří ženy. Odhaduje se, že je u nás diagnostikována stále přibližně jen čtvrtina nemocných.

Číst více
Rainforest_Alliance

Certifikace Rainforest Alliance – co to vlastně je?

Rainforest Alliance je nezisková organizace, která vznikla již v roce 1987 v New Yorku. Jejím cílem je normalizovat zodpovědné podnikání, zachovat biodiverzitu, chránit životní prostředí a lidská práva pracovníků. Tyto aspekty získávají s postupem času na ještě větší důležitosti.

Číst více
Chipsy
Štítky:
  • Novinky

Ochutnejte chipsy RACIO - mají skvělou chuť a méně tuku

Hledáte chutnou alternativu k běžným bramborovým chipsům či lupínkům, které jsou plné tuku? Tak to musíte zkusit nesmažené RACIO chipsy.
Přijdou vám vhod kdykoli vás přepadne chuť na mlsání u televize nebo budete potřebovat pomoci s pohoštěním pro návštěvu.

Číst více
kniha

Atopický ekzém a potravinové alergie

Správně nastavený jídelníček může dětem ulevit od ekzému.

Číst více
limitka
Štítky:
  • Novinky

Slavíme 30. výročí s limitovanou edicí výrobků

Racio v březnu oslavilo 30. výročí od svého založení a tak jsme přemýšleli, čím vám udělat radost. Vymysleli jsme proto limitovanou edici 3 netypických výrobků.

Číst více
photo-1543353071-873f17a7a088

Máme nový web

Nový rok jsme oslavili přípravou svěžího webu RACIO. Jak se vám líbí? Přečtěte si, co všechno jsme pro vás přichystali a jaké novinky u nás najdete.

Číst více