CZ en sk facebook

Pečené brambory z automatu Happysnack

kelimek_1Pečené brambory ze „zdravého“ školního automatu

Příprava chutné a zdravé svačiny se ve spoustě rodin rovná sci-fi. Nemusí! Školní automaty Happysnack jsou ideálním řešením. Nabídka zdravých a chutných svačin v těchto oblíbených automatech je stále rozšiřovaná o nové atraktivní produkty. Teď to jsou snacky Free Style RACIO Pečené brambory s kmínem „vystylované“ do cool minilupínků. A pochutnají si na nich i celiaci!

Školní automaty Happysnack si získávají stále větší oblibu a vaši potomkové se s nimi mohou setkat nejen na základních, ale i středních školách. Garantem projektu je Poradenské centrum pro zdravou výživu (www.vyzivadeti.cz), jehož výživoví terapeuti  každý z produktů nejdřív pečlivě otestují a teprve po jejich schválení může být zařazen do nabídky automatu. Právě tak se nyní dostávají do nabídky také minisnacky Free Style Pečené brambory s kmínem. Malé pufované bramborové lupínky neobsahují žádné přidávané tuky, a dokonce ani lepek. Jsou tedy vhodné i pro školáky celiaky, jejichž rodiče se často potýkají se strachem, aby si potomek „nevylepšil“ svačinku koupeným produktem s lepkem a nepřivodil si tak zdravotní potíže.

kelimek_2Z nutričního hlediska obsahuje jedno balení minisnacků Free Style Pečené brambory s kmínem přibližně stejné množství energie jako jedno jablko, avšak zanedbatelné množství bílkovin i tuků. Je tedy ideálním zpestřením zdravé svačiny. Na atraktivitě minisnackům Free Style Pečené brambory s kmínem kromě výtečné chuti dodává i velmi zajímavý obal – praktický znovuuzavíratelný kelímek, v kterém vydrží produkt křupavý a voňavý celý den s veselým motivem.

Minisnacky Free Style Pečené brambory s kmínem splňují vysoké nároky na kvalitní a zdravou výživu dětí a díky projektu školních automatů se zdravými svačinami Happysnack mají rodiče záruku, že jejich potomek dostane skutečně hodnotnou a zdravou svačinu bez přemíry energie a cukrů.

Balení: 20 g