CZ en sk facebook

POHODA A VITALITA S TOAST MULTIGRAIN

toast_multigrainDnešní uspěchaná doba nám nedá příležitost vydechnout. Výsledkem je únava, nedostatek pohybu a snažší podléhání civilizačním chorobám kvůli nadměrné zátěži a stresu. Proto se stále více lidí přiklání k vyváženému způsobu života. Kromě pohybu a relaxace je důležité i správné stravování. Odborníci doporučují zařadit do jídelníčku více zeleniny a celozrnných potravin pro jejich blahodárné účinky na organismus.

K vyvážené stravě může přispět i křupavý celozrnný Toast Multigrain. Křehký toast obsahuje až 8,3% vlákniny a více než 75% celozrnných složek. Je lehce stravitelný a vhodný k snídani či rychlou svačinku. Výhodou je i to, že balení křupavých toastů můžete mít otevřeno po dlouhou dobu doma či v kanceláři a budou stále křehké a křupavé. Tak si můžete na nich pochutnat kdykoliv vás přepadne hlad. I vy můžete vykročit po cestě wellness a dopřát tak tělu harmonii s novinkou Toast Multigrain.

Nový Toast Multigrain je doslova napumpovaný směsí obilovin s vysokým obsahem vlákniny. K celozrnnému pšeničnému základu jsou přidány:
• lněná semínka - obsahují omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny, množství vitamínů a minerálů. Právě tato kombinace napomáhá předcházet rakovině, dysfunkci jater a cukrovce.
• slunečnicová semínka - jsou bohatým zdrojů vitamínu E a B1 a také obsahují hořčík, železo, vápník, fosfor a nenasycené mastné kyseliny. Slouží jako prevence vysokého krevního tlaku a problémů se štítnou žlázou.
• sezam, kukuřice a pohanka - zdravé trio pomáhá v boji proti osteoporóze, posiluje imunitu a vazivové tkáně a je prevencí revmatických potíží.
• oves a proso - napomáhají pročištění organismu, harmonicky působí na nervový systém, snižují cholesterol a jsou regulátorem hladiny cukru v krvi.

Toast Multigrain vás nejen zasytí a dodá energii během dne, ale budete také vědět, že děláte něco pro sebe a své tělo.

{yoogallery src=[/images/stories/aktuality/Toast] width=[150] height=[150]}